Каплін, Наливайченко і Садовий – усі в Президенти

Депутат Верховної Ради України Сергій Каплін (фракція “Блок Петра Порошенко”) подав документи до Центральної виборчої комісії України для реєстрації кандидатом у Президенти. Каплін – народний депутат від Полтави, керівник парламентського Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, представник Федерації профспілок України в Раді.

До ЦВК він прийшов разом із представниками Соціал-демократичної партії (СДП), яка висунула його на посаду глави держави. Кандидат від СДП став першим, хто реєструється в 2019 році. Про це йдеться на офіційному веб-сайті СДП.

У своїй президентській програмі Каплін обіцяє знизити ціни на газ в 4 рази та підвищити розмір заробітної плати і пенсії. “Тарифи на газ реально знизити в 4 рази. Треба лише прибрати з собівартості української блакитного палива “податки-паразити” – ренту, ПДВ, цільові надбавки та “доходи паразитів” – наддороге утримання “Нафтогазу” та “Укргазвидобування”.  Я маю чіткий покроковий план підвищення зарплат і пенсій! Також ми створимо 5 млн нових робочих місць. Я буду кандидатом від незахищених – від простих людей. Я йду в Президенти, щоб нарешті в нашій країні почала діяти перша стаття Конституції про те, що Україна є соціальною, демократичною державою. Ми побудуємо тут соціальну державу за прикладом найуспішніших соціал-демократичних країн світу: Швеції, Німеччини, Норвегії, Данії”, – сказав Каплін.

Делегати всеукраїнського з’їзду партії “Суспільно-політичний Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” 3 січня одноголосно проголосували за висунення кандидатури свого лідера на майбутніх виборах президента України.

Як повідомили в прес-службі політика, Наливайченко подякував учасникам з’їзду за довіру і заявив, що йде в президенти “не заради крісла, а заради людей” і пообіцяв у своїй діяльності на посаді очільника держави спиратися тільки на власний народ і на закон. За його словами, “всі повинні бути рівні перед законом: і президент, і пересічний громадянин”. Крім того, політик заявив, що “президент повинен бути для всіх громадян України еталоном чесності, добропорядності та некорумпованості. Президент не має права красти і брехати”.

Наливайченко запевнив, що відмовиться від президентського імунітету і привілеїв, а також відразу після обрання главою держави внесе до парламенту проект Закону про імпічмент президента. Також він пообіцяв позбавити недоторканності і привілеїв народних депутатів і суддів.

Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” висунула кандидатом у Президенти голову партії, мера Львова Андрія Садового. Відповідне рішення прийнято на 17-му з’їзді партії в Києві в четвер, передають Українські Новини.

Раніше Садовий сам заявив про намір балотуватися в Президенти. Перед голосуванням на з’їзді виступив Садовий і його дружина Катерина. Мер Львова заявив, що виступає за підвищення грошового забезпечення військових на передовій до 1 тис. доларів на місяць за рахунок скорочення витрат на чиновників, відновлення якісного літакобудування, енергетичну незалежність країни, введення податку на виведений капітал замість податку на прибуток, дозвіл подвійного громадянства, крім осіб, що проживають у державі-агресора. Також Садовий назвав проблеми та потенціал, який бачить в кожному регіоні.

Фото партійних сайтів кандидатів

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *