Апеляційний суд відмовив «Опозиційному блоку»

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва відмовив представникам партії «Опозиційний блок» у задоволенні позову про незаконність постанови ЦВК про закриття виборчих дільниць у Росії. Про це на своєму сайті повідомив глава фракції в парламенті Вадим Новинський.

«Незважаючи на те, що законних підстав приймати таке рішення ЦВК не мала, суд у задоволенні нашого позову відмовив, аргументуючи недостатністю доказів перебування за межами України у день голосування», — зазначив Новинський.

За його словами, рішення суду було політично мотивованим, і фракція оскаржить його в Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду.  Позивачі – юридична група Олександра Вілкула.

31 грудня в ЦВК вирішили закрити п’ять дільниць в Російській Федерації через ймовірні провокації. Їх перенесли з Москви, Санкт Петербурга, Єкатеринбурга, Ростова на Дону і Новосибірська в посольства України в Грузії, Казахстані та Фінляндії.

Раніше Міністр закордонних справ Павло Клімкін, пише видання the Бабель, заявляв, що ЦВК ліквідувала всі п’ять виборчих дільниць на території Росії з міркувань безпеки: «Виборці можуть постраждати».

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *