Можуть спостерігати за виборами

Центральна виборча комісія на черговому засіданні, розглянувши відповідне клопотання, своїм рішенням надала дозвіл громадській організації “Чернігівська правозахисна спілка» (виконавчий директор Є.В. Малецький) мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Як зазначено на офіційному сайті організації, її мета – «Реалізація та захист прав людини і основоположних свобод; сприяння виконанню зобов’язань України у сфері прав людини та основоположних свобод; сприяння проведенню виваженої та справедливої екологічної політики; захист та розвиток навколишнього довкілля та біологічного різноманіття; захист справедливості, моральності та гармонійності під час розвитку ноосфери».

За інформацією відділу взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії, на цьому ж засіданні затверджені три бюджетні програми –  “Проведення виборів Президента України” на суму 2 млрд 354 млн 880 тис. грн.; “Проведення виборів народних депутатів України” на суму 1 млрд 949 млн 620 тис. грн.; “Функціонування Державного реєстру виборців” на суму 223 млн 539 тис. 600 грн, а  також кошторис видатків Центральної виборчої комісії на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року на суму 266 млн 30 тис. 808 гривень.

Можуть спостерігати за виборами
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)