У Прилуках школярі їздитимуть безкоштовно

У Прилуках  депутати міськради виступили ініціаторами встановлення безкоштовного проїзду у міському громадському транспорті для школярів. До цього часу у місті діяла система часткової компенсації проїзду учнів загальноосвітніх навчальних закладів – дитина сплачувала за кожну поїздку 2 грн і надавала кондуктору талон на проїзд, що передбачав компенсацію від міста у розмірі 1 грн. Всього проїзд у громадському транспорті Прилук для дітей шкільного віку коштує 3 грн.

«Ми виступили з ініціативою ввести безкоштовний проїзд для дітей, адже у селах учнів підвозять до навчальних закладів так званими «шкільними автобусами» безкоштовно. Таку практику варто запровадити і нам», — пояснив причини один з депутатів міськради.

Таке нововведення сесією Прилуцької міськради схвалено, рішення про безкоштовний проїзд дітей до шкіл з 1 січня 2019 року прийняте без зауважень, повідомляє видання «Суспільний кореспондент».

Нововведення стосуватиметься майже 1600 учнів міста Прилуки. На ці потреби у міському бюджеті передбачено 1,3 млн грн коштів. Кожен учень Прилук отримуватиме безкоштовно по 2 талони на щоденний проїзд до школи і додому.

Фото соцмереж

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *