Чернігівці подали майже 800 електронних петицій

За три роки існування розділу «Електронні петиції» на офіційному веб-порталі міськради, чернігівці зініціювали 789 петицій. Найпопулярніші теми ініціатив це благоустрій, житлово-комунальне господарство та транспортна сфера, повідомляє прес-служба міськради.

Згідно з інформацією відділу звернень громадян міської ради, за минулий – 2018 рік –  до міської ради надійшло 260 е-петицій. Але лише 55 з них набрали 250 необхідних для розгляду голосів.

Дата оприлюднення електронної петиції на офіційному сайті міської ради є датою початку збору підписів на її підтримку. Петиція подається на розгляд відповідного структурного підрозділу міської ради тільки за умови збору не менш як 250 підписів жителів міста протягом 30 календарних днів. Після розгляду відповідь надається запитувачу та обов’язково оприлюднюється на сайті ради в розділі «Петиції з розповідями». Всі петиції, що не набрали 250 голосів , реєструються як звернення громадян.

Нині триває збір підписів по 17 електронних петиціях. Зокрема, про: встановлення світлофору навпроти ТЦ «Епіцентр», облаштування зупинки громадського транспорту на П’яти кутах, забезпечення освітлення вулиці Кільцевої, заборона вигулу собак на території лікарень і навчальних закладів тощо.

Ілюстративне фото

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *