На Коропщині безробіття – 1 %

Статевий та віковий склад населення Чернігівщини, на думку фахівців, загалом відбиває демографічні тенденції країни. Так, економічно активне населення у віці 18–59 років складає на Придесенні майже 55% від загальної кількості населення, населення пенсійного віку  маємо понад 30%.

Кількість жіночого населення на 7,4% перевищує чоловіче, розповідає сайт cntime.cn.ua. Не виняток і Коропщина, де за даними районного центру зайнятості  на кінець 2018 року на обліку перебувало 116 безробітних.

У Коропській об’єднаній територіальній громаді переважна частина населення зайнята в сільському господарстві та його переробці. Найвищий рівень безробіття спостерігається в райцентрі — 0,24% від загальної кількості населення.

А середній рівень безробіття в громаді складає близько 1% від загальної кількості населення.

Фото з відкритих джерел

На Коропщині безробіття – 1 %
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)