Партія “Народний рух України” висунула свого кандидата в президенти

Партія “Народний рух України” висунула кандидатом у президенти позафракційного народного депутата Віктора Кривенка. Про це сам Кривенко доповімив у Facebook.

За його словами, на з’їзді “Народного руху” його обрали головою партії на наступні 2 роки і затвердили кандидатом у президенти України. Кривенко також повідомив, що почав збір коштів на офіційний внесок (2,5 млн гривень), пише «Українська правда».

Вперше головою “Народного руху” Кривенка обрали у 2017 році. До Верховної Ради у 2014 році він потрапив від партії “Самопоміч”. 2015 року його виключили з фракції за підтримку закону про децентралізацію.

У 2016-му В. Кривенко  став членом фракції “Блоку Петра Порошенка”, яку залишив у грудні 2017 року за власним бажанням.

Нині ЦВК зареєструвала 4 кандидатів у президенти: лідера Соціал-демократичної партії Сергія Капліна, лідера “Суспільно-політичного руху “Справедливість” Валентина Наливайченка, лідера “Самопомочі” Андрія Садового та самовисуванця Віталія Скоцика. Першим ЦВК зареєструвала кандидата на посаду президента України екс-міністра екології та природних ресурсів (2014-2015) Ігоря Шевченка.

Чергові вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року і їхнє проведення обійдеться у 2 мільярди 354 мільйони 880 тисяч гривень.

Фото з  соцмережі

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *