Гройсман: З 1 березня пенсії перерахують усім пенсіонерам

У Кабінеті міністрів заявили: з 1 березня буде проведений масштабний перерахунок пенсій. Про це повідомив «Фокус» з посиланням на Укрінформ.

За словами прем’єр – міністра України Володимира Гройсмана, вже з 1 січня 2019 року почався перерахунок пенсій українським військовим, котрих в  країні понад 500 тисяч чоловік. Він підкреслив: після перерахунку пенсії для колишніх військовослужбовців підвищяться більше, ніж на 700 гривень.

Для всіх інших українських пенсіонерів  перерахунок виплат почнеться з 1 березня. Відтепер щорічно пенсії будуть «осучаснювати» за новою формулою: підвищення відбудеться на суму, в якій враховані 50% зростання від рівня інфляції і 50% зростання середніх заробітних плат в Україні за рік, що минув.

«Ми готуємося з 1 березня провести масштабний перерахунок пенсій усіх українських пенсіонерів, і це для нас важливе завдання», – заявив Гройсман.

Крім того, прем’єр відмітив, що з 1 січня 2019 року почнеться процес монетизації субсидій.

Фото урядового порталу

Гройсман: З 1 березня пенсії перерахують усім пенсіонерам
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)