Китайці розводитимуть в Україні сайгаків

Китайська компанія «Шічжень Тан Фармасьютікал» розводитиме  у промислових масштабах сайгаків у Чаплинському районі на Херсонщині. Про це повідомляє сайт Kh-News.

Уже укладено договір на сім років з місцевою владою на оренду  97 га землі. На цій території побудований спеціальний вольєр та змонтований, так званий, «електричний пастух». Останній відлякує від вольєра диких тварин-хижаків. По периметру огорожі розташовані камери відеоспостереження. Також облаштована захисна смуга від можливих пожеж. Електроенергію, яка живить вольєр, отримують від сонячних панелей.

Перших 23 сайгаки придбали у заповідника Асканія-Нова. Їх запустили на нове місце мешкання.

Завдяки цьому проекту китайці планують не лише поповнити поголів’я сайгаків на Херсонщині, а й експортувати їх у свою країну.

Фото сайту

Китайці розводитимуть в Україні сайгаків
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)