Не безвісті – загинув…

У Росії знайшли тіло загиблого воїна з Чернігівщини. До його земляків, рідних звернулася на електронну адресу Коропської селищної ради Тетяна Верська. Судячи з листа, жителька Росії. Вона просить селищного голову Віктора Журавля допомогти знайти рідних воїна із Лисої Гори Лобура Василя Лукича, зниклого безвісти в роки Другої світової.

За інформацією дописувачки, знайдене місце його поховання й обставини гибелі. Частину листа опублікував ресурс cheline.com.ua.

«Прошу Вашої допомоги у пошуку рідних зниклого безвісти в 1944 році ЛАБУР (ЛОБУР) Федора Васильовича, 1922 р.н. Місце народження: Чернігівська область, Коропський район, хутір Лиса Гора Оболонської с/ради. Дата і місце призову __.07.1941 Коропський РВК, Українська РСР, Чернігівська область, Коропський р-н. Батько: ЛОБУР Василь Лукич Знайдена інформація про місце його захоронення й обставини його загибелі. Боєць ЛОБУР Ф.В. не зник безвісти, він був поранений у битві на полі бою. Можливо, поряд із Вами живуть люди, які його пам’ятають і шукають його захоронення. Дякую».

У листі дописувачка залишила адресу електронної пошти та контактний номер телефону. Тож якщо комусь із читачів відома інформація про рідних цього воїна або ви знаєте людей, які можуть зацікавитися інформацією про його долю, звертайтеся до Коропської селищної ради, тел. (04656)2-76-79.

Фото соцмереж

 

Не безвісті – загинув…
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)