Закрилася тисяча банківських відділень. Відкрили вдесятеро менше

Українські банки за рік закрили майже тисячу відділень. Найбільше відділень закрили “Ощадбанк”, “ПриватБанк” та “Укрсоцбанк”.

Українські банки торік скоротили кількість діючих структурних підрозділів на 980 – до 8 509  станом на 1 січня 2019 року. Як свідчать дані на сайті Національного банку України, найбільша кількість відділень закрили “Ощадбанк” (575 відділень), “ПриватБанк” (222) і “Укрсоцбанк” (178 відділень). Разом з тим повідомляється, що низка банків в Україні збільшила кількість відділень.

Найбільший приріст, за даними Нацбанку, у  «Альфа-Банку” (65 відділень), “ТАСкомбанку” (32), “Укрбудинвестбанку” (20 відділень). На початок нинішнього року найширша мережа відділень в Україні налічується в  “Ощадбанку” – 2630 відділень, “ПриватБанку” – 2021, “Райффайзен Банк Аваль”  – 503 відділення.

Як повідомляв УНІАН, українські банки в 2017 році уже скоротили кількість діючих відділень на 827 – до 9 489 .

Фото з відкритих джерел

Закрилася тисяча банківських відділень. Відкрили вдесятеро менше
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)