Найкомфортніший -Львів

Львів визнали найкомфортнішим для проживання українським містом відповідно до “індексу якості життя”. Такий рейтинг оприлюднив міжнародний дослідницький портал Numbeo, повідомляє видання «Апостроф».

Перше місце в списку посідає столиця Австралії Канберра. Слідом за лідером -нідерландський Ейндховен, а на третьому – столиця Північної Кароліни (США) Ролі.

Львів посів 175 місце, Київ – 192, на 195 рядку рейтингу опинилася Одеса, на 196 – Харків, 202 місце зайняв Дніпро.

Львів посів 175 місце із 226 з результатом 115.36.  і обійшов, зокрема, Санкт-Петербург, Москву, Буенос-Айрес, Стамбул, Рим, Бангкок та Ріо-де-Жанейро. А два роки тому Львів став одним із найдешевших міст для проживання за версією Numbeo.

Рейтинг за індексом якості життя був сформований, виходячи з 8 показників: індекс купівельної спроможності, індекс безпеки, сфера охорони здоров’я, вартість життя, індекс часу руху транспорту, забруднення, клімат та інші показники.  Numbeo – це глобальна база даних, що містить інформацію про споживчі ціни, рівень злочинності, якість медичної допомоги та інші статистичні дані про різні міста світу.

Фото з відкритих джерел

Найкомфортніший -Львів
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)