Полігон у Гончарівському розбудовується

Навчальна база та об’єкти військової інфраструктури, які розташовані поблизу селища Гончарівське на Чернігівщині, щороку забезпечують проведення численних тактичних навчань та бойових злагоджень не лише підрозділів ОК «Північ», а й військових частин інших оперативних командувань. Про це повідомляє прес-служба оперативного командування «Північ».

Останні кілька років для 242-го загальновійськового полігону оперативного командування «Північ» стали періодом оновлення та покращення інфраструктури. Минулого року на навчальній базі полігону відновлено ділянку тиру та облаштовано нові навчальні місця. Для якісного контролю за проведенням занять встановили систему об’єктивного контролю (відеокамери та тепловізор). Закупили нові підйомники для мішеней. У приміщеннях та на вишках замінено вікна, двері, зробили внутрішній ремонт. Провели освітлення зі встановленням нових прожекторів.

Для військовослужбовців у польових умовах крім навчальної бази проводилося будівництво об’єктів інфраструктури. З’явилися дві стаціонарні їдальні, а на випадок збільшення числа військових під час навчань, зведено ще дві ангарного типу. Одна така їдальня –  у процесі запуску. У всіх приміщеннях тепло, комфорт забезпечує власна котельня.

Крім загальновійськового полігону в Гончарівському, для підготовки особового складу використовують навчально-тренувальні бази окремих бригад оперативного командування «Північ», які також постійно облаштовуються та оновлюються – розповідає агенція Галінфо. І тут непоганими результатами може відзначитися 72 окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців. На об’єктах, де проводяться заняття зі стрільб, водіння, занять з тактичної підготовки відновили навчальні місця. Встановили нові стаціонарні пости оточення. У казармах та їдальні замінили вікна.

Підтримується в належному стані і полігон 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. Триває робота по відчуженню територій Міністерства оборони України під облаштування навчально-тренувальної бази для 58 окремої мотопіхотної бригади, яку було створено з початком збройної агресії РФ проти України.

Фото Генштаб ЗСУ

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *