«Зимова казка» архітектора – художника

У Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній”  відкрилася тематична виставка картин Віктора Кудіна «Зимова казка». Свою творчість художник у нашому місті презентує вперше, на виставці в архітектурно-історичному заповіднику представлено 38 його картин, переважно це зимові чернігівські пейзажі.

Віктор Кудін — архітектор, художник, викладач, фотограф та карикатурист. Заслужений архітектор України, член Національної спілки архітекторів України, член-кореспондент Української академії архітектури, голова клубу карикатуристів «Архігум», учасник і лауреат міжнародних виставок та конкурсів з архітектури, малюнку, живопису та фотографії у понад 30 країнах світу, де отримав 40 різноманітних призів.

Митець провів понад двадцять персональних виставок, зокрема, у Бранденбургському музеї, м. Коттбус, Німеччина (1992), галереї «Відкрита майстерня», м. Краків, Польща (2005), галереї «Фонд», м. Київ, Україна (2006). Віктор Кудін також постійний учасник групових виставок в Англії, Бельгії, Болгарії, Греції, Індонезії, Ірані, Іспанії, Італії, Канаді, Кореї, Кубі, Німеччині та інших країнах, розповідає про творчий доробок автора «Чернігів стародавній».

І хоча він закінчив архітектурний факультет Київського інженерно-будівельного інституту і починав працювати в столичному інституті «Гіпроцивілпромбуд», від 1991 року і до сьогодні  очолює творчу архітектурну майстерню, яка займається проектуванням будівель, житла, дизайном інтер’єрів.

Митець ніколи не обмежував своє творче самовираження. Так, торік у Львові відкрили галерею для найкращих карикатуристів світу SATIRIKON. Ініціатором її створення був Віктор Кудін. У галереї карикатури можна  ознайомитись із роботами найкращих українських і закордонних авторів.

«Галерея Satirikon буде працювати на популяризацію карикатури як художнього жанру і соціального явища. Наші автори визнані у всьому світі, їхні роботи потрібно показувати людям. У нас вже цілий рік розписаний наперед і це не лише карикатуристи з України, а й з Бельгії, Туреччини та інших країн», — повідомив на відкритті галереї Віктор Кудін.

Фото сайту «Чернігів стародавній».

 

«Зимова казка» архітектора – художника
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)