Menu

У Чернігів їде WOOZU

4 жовтня у прес-центрі «Чиста політика» пройшла прес-конференція представників Всеукраїнської громадської організації «Циркова спілка Кобзова». На зустрічі були присутні:

Микола Кобзов – засновник та генеральний директор «Цирку Кобзов», член журі міжнародних фестивалів, Заслужений працівник культури України;

Олександр Федоришин – адвокат, кандидат юридичних наук, доцент Академії адвокатури України, викладач МІБ;

Давіо Тогні – дресирувальник найстарішої італійської династії Тогні, що займається дресируванням диких тварин з 1882 року.(який нажаль через транспортні проблеми не потрапив на захід).

Окрім преси на зустріч були запрошені представники державних та приватних організацій які працюють з дітьми та молоддю, що потрапили у складні життєві обставини.

Головною метою прес-конференції була презентація нового циркового шоу, якому не має аналогів в Україні та яке найближчими днями буде презентоване жителям міста Чернігів.

Микола Кобзов зазначив – «Назва шоу WOOZU означає «головоломка». У шоу артисти своєю грою розповідають про дівчинку, яка просить батьків приділити їй увагу. Але дорослим колись: вони зайняті своїми справами, заробляють гроші і хочуть кращого життя».

Головну роль в постановці WOOZU грає 12-річна артистка, з Кривого Рогу Марина Баля. За сценарієм вона виявляє в скрині загадкову головоломку. Збираючи її фрагменти, героїня опиняється в самих різних куточках земної кулі, де зустрічає дивовижних тварин і незвичайних людей. Але щоб повернутися додому, їй необхідно об'їхати всю планету у пошуках бракуючих елементів.

Це шоу для всієї сім'ї, справжній цирк, яким його всі люблять з дитинства – яскравий, інтригуючий, загадковий, чарівний, з легка лякаючий і лоскочучий нерви, але завжди сповнений найпозитивніших емоцій.

За дві з половиною години можна буде «побувати» в Австралії і побачити кенгуру. Ще одна мить – і ви в Африці, де жирафи їдять верхівки дерев, а крокодили полюють за здобиччю. Потім на манеж вийдуть верблюди – і глядачі опиняться вже в спекотній пустелі Єгипту.

Свої здібності покажуть також слони, тигри, алігатори, зебри, бізони, страуси і коні, Андалузії.

Цирк «Кобзов» спеціально для цього шоу підготував запаморочливий політ під куполом цирку, на 15-метровій висоті. Захоплюючі трюки, за твердженням представників цирку, здивують як юних, так і дорослих глядачів.

Бездоганне поєднання світла, звуку, лазерних ефектів з професійною роботою кожного артиста робить цю програму незабутнім шоу, яке гарантовано не залишить байдужим навіть найдосвідченішого глядача.

Крім захоплюючого шоу, відвідувачам цирку Кобзов обіцяють унікальну можливість побачити Двір циркових тварин і самим погодувати жирафа Джордана і неймовірно доброзичливих слонів. А виставки супергероїв, знаменитих Мінйонів і Веселий диліжанс зроблять прогулянку по цирковому містечку веселою і яскравою.

Цирк «Кобзов» разом з італійськими колегами з «Darix Togni» почне свої гастролі в Чернігові 6 жовтня з представленням «WOOZU» у ТРЦ Голлівуд. Квитки вже доступні для продажу на сайті http://woozu.com.ua і в касах міста.

Окрім цього представники Цирку «Кобзов» під час прес-конференції торкнулися ряду питань, щодо використання тварин і спростування чуток про заборону гастролей цирку в Чернігові. Для запевнення громади міста у правомірності та гуманності утримання тварин у цирку «Кобзов», Микола Кобзов запросив всіх бажаючих на безкоштовну оглядову екскурсію до цирку, щоб всі охочі побачили справжні умови утримування та дресури тварин.

Вже традиційно, цирк «Кобзов», розпочинає гастролі з добродійного концерту, квитки на який генеральний директор подарував на при кінці зустрічі. Близько 2000 безкоштовних квитків на місто Чернігів та райони для дітей сиріт, дітей інвалідів, дітей учасників АТО і бойових дій та дітей, що потрапили чи перебувають у складних життєвих обставинах.

Тож прес-конференція закінчилася радісними посмішками та взаємними словами вдячності за підтримку та допомогу.

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

вгору
  1. Відео
  2. Новини
  3. Події

Співпраця поліції та громади

У вівторок 13 березня 2018 року у прес-центрі «Чис...

Ярмарок «Що може жінка!» у Мегацентрі

  У переддень Міжнародного жіночого дня запр...

Жінки ярмаркують

Хоча весна ніяк не хоче приходити до нас у гості –...

У НЕБЕЗПЕКИ МІЖСЕЗОННЯ – ПОРАДИ ВІД ГОЛО…

Керівник Управління охорони здоров’я Чернігівської...