Menu

Кобзов – шоу WOOZU

Сьогодні у Чернігові відбулась презентація нової програми цирку «Кобзов» – шоу «WOOZU» на яку були запрошені і журналісти нашого медіа ресурсу. Отримавши свій щасливий білет ми разом із колегою попрямували на обіцяне грандіозне шоу. Авто зупинка навколо цирку була повністю заставлена автівками, а потоки людей ніби вода їх обгинали. Одразу помітно, що в Чернігові вже давно чекали приїзду анонсованого цирку «Кобзов». Дочекавшись черги та зайнявши свої місця ми одразу помітили велику кількість дітей, а декого навіть без батьків. Були навіть цілі «делегації» учнів зі шкіл міста у супроводі дорослих. На маленьких обличчях дітей була помітна не прихована тривога за майбутнє видовище, адже до кінця ніхто не міг уявити подальший розвиток подій.

І ось, світло згасає, і ведучий оголошує вихід самого засновника Цирку «Кобзов» – Микола Кобзов. Привітавши всіх присутніх з початком гастролей цирку у Чернігові він ставши на коліна звернувся з проханням до всіх присутніх допомогти отримати прихольність до роботи цирку у Чернігові від природоохоронних установ міста та області. Публіка на такий не очікуваний, але щирий жест засновника цирку, відповіла бурними оплесками на знак підтримки. Після чого розпочалася циркова вистава-казка. Вся концертна програма була від початку пов’язана з долею 12 річної артистки. За сценарієм вона виявляє в скрині загадкову головоломку. Збираючи її фрагменти, героїня опиняється в самих різних куточках земної кулі, де зустрічає дивовижних тварин і незвичайних людей. Але щоб повернутися додому, їй необхідно об'їхати всю планету у пошуках бракуючих елементів.

Юна артистка проводила присутніх по все нових місцях та враженнях. На шляху глядачів першими зустрілися повітряні гімнасти, які перенесли головну героїню до Індії. Від кожного їх підйому під вершину купола у публіки перехоплювало подих. На зустріч мандрівникам вийшов справжній індійський факір. І відразу взявся знайомити присутніх зі своїми улюбленцями: пітоном, двома удавами, крокодилами та безліччю різнокольорових змій. Також до публіки вийшли два велетні слона. Великі, спокійні благородні помічники людей південно-східних країн. Таких друзів, діти та їх батьки, роздивлялися із острахом та не прихованим захопленням, повагою. За допомогою свого ілюзіону факір допоміг перенестись дівчинці у нову країну – Іспанію. Де перед публікою постав справжній гарячий іспанський кабальєро. Від такого принца на білому коні мліли всі жінки та дівчата. З таким вершником головна героїня приїхала до африканського континенту по якому вона продовжувала свою мандрівку на кораблях пустинь – верблюдах. Протягом всієї подорожі пустинею у саванах їй зустрічалися чорно-білі та біло-чорні красиві зебри, могутні бізони, полохливі страуси, високі-високі жирафи. Знайшовши нові пазли головоломки дівчинку на Далекий Схід супроводили мандрівні повітряні гімнасти. Веселі, сильні чоловіки та юнаки віртуозно перелітали із жердини до жердини із стійки на стійку. Глядачам спостерігаючи за екстремальним виступом атлетів залишалося час від часу затамовувати подих.

Останнім місцем де дівчинка повинна була здобути кінцевий фрагмент головоломки став Близький Схід. Де її провідником став греко-римський легіонер, що провів мандрівницю до володарів та хранителів розгадки головоломки – тигрів. Для дітей у залі ці тварини викликали лише радість. Адже не даремно ці тварини належать до родини котячих. Такі собі домашні улюбленці, але в декілька разів більші за своїх господарів.

Отримавши всі пазли дівчинка склала слово розгадку – WOOZU, що означає «головоломка». Нарешті дівчинка об’єдналася зі своєю родиною. Вдома на неї чекали тато і мама.

От і фінал, загальний поклін артистів перед глядачами, море оплесків, які глядачі дарували всім працівникам цирку стоячи.

Циркова казка закінчилась, але життя продовжується. Тому які б труднощі, головоломки кожному з нас не доводилося б вирішувати, пам’ятаємо. вдома нас завжди чекають рідні та гарячі серця.

Р.S. Цирк «Кобзов» продовжив свої гастролі у Чернігові ще на два тижні, тож всім рекомендуємо хоча б на мить зануритися у казку, якої інколи так не вистачає у нашому дорослому житті.

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Також в цій категорії: « У Чернігів їде WOOZU
вгору
  1. Відео
  2. Новини
  3. Події

Співпраця поліції та громади

У вівторок 13 березня 2018 року у прес-центрі «Чис...

Ярмарок «Що може жінка!» у Мегацентрі

  У переддень Міжнародного жіночого дня запр...

Жінки ярмаркують

Хоча весна ніяк не хоче приходити до нас у гості –...

У НЕБЕЗПЕКИ МІЖСЕЗОННЯ – ПОРАДИ ВІД ГОЛО…

Керівник Управління охорони здоров’я Чернігівської...