Menu

Чернігівський міський палац культури почали ремонтувати

Про це нашому кореспонденту розповіла директор Чернігівського міського палацу культури.

- В нас наразі ведуться різні ремонтні роботи. Але одна з проблем була в тому, що взимку депутатський корпус виділив гроші тільки на проектно-кошторисну документацію на облаштування внутрішніх приміщень палацу міської культури. Це фоє, хол та концертний зал, - розповіла директор закладу.

За її словами, поки що роблять перший поверх.

- Ми замовили документацію на ці роботи, але реально я розуміла, що навіть якщо її закінчать в строк, то такі роботи ніхто не проводитиме, доки не відбудеться заміна вітражів. В такому випадку готова документація лежала б ще рік і доти ми були б змушені знову просити гроші, але тепер вже на вітражі. Тому я звернулась до Сергія Березенка, і він нам допоміг.

- Ми подали всі документи і були дуже раді, що наше прохання він підтримав та виділив гроші. Адже відсутність нових вітражів заважала б розпочати процес початку безпосереднього ремонту в приміщеннях. Ми вже провели тендер, відповідно вітражі вже замінюють. Окрім цього нам також поміняють вхідні двері. Все це дозволить не тільки надати палацу кращий вигляд, але й утеплити його, тому що зараз деякі вітражі з дірками і вітер гуляє всюди.

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

вгору
  1. Відео
  2. Новини
  3. Події

Співпраця поліції та громади

У вівторок 13 березня 2018 року у прес-центрі «Чис...

Ярмарок «Що може жінка!» у Мегацентрі

  У переддень Міжнародного жіночого дня запр...

Жінки ярмаркують

Хоча весна ніяк не хоче приходити до нас у гості –...

У НЕБЕЗПЕКИ МІЖСЕЗОННЯ – ПОРАДИ ВІД ГОЛО…

Керівник Управління охорони здоров’я Чернігівської...