Menu

Вітання Сергія Березенка до 100-річного ювілеєя ЧНПУ

Вітаю ректора та колектив Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка з прекрасною датою - 100-річним ювілеєм!

 

Ваш навчальний заклад в залежності від завдань, які стояли перед суспільством, за цей час неодноразово реорганізовувався. Але він завжди ріс, розвивався і відігравав велику роль у підготовці вчителів для країни.

Картинки по запросу березенко

 

Ви виховуєте не тільки професіоналів своєї справи, а українців, свідомих свого національного коріння, адже велику увагу університет завжди приділяв і приділяє дослідженням української історії, археології та етнології.

 

Це надзвичайно важливо - нести у суспільство дух української національні єдності, особливо сьогодні, коли ми цього так потребуємо.

 

Українські цінності доносяться і до наших зарубіжних партнерів, оскільки університет веде активну міжнародну діяльність та має зв’язки з науковими навчальними закладами США та Європи.

 

Звичайно, головним показником роботи будь-якого навчального закладу є його вихованці. І тут вам є чим гордитись. Серед випускників Чернігівського національного педагогічного університету талановиті вчителі, педагоги, вихователі, керівники шкіл, державних установ, діячі науки, техніки, культури. Студенти та випускники університету навіть виступали у складі Національної збірної української команди на зимових Олімпійських іграх.

 

Тож хочу побажати університету виходити на нові освітні обрії, його викладацькому колективу - сил, творчого натхнення та гарних студентів, щоб мати наснагу розвивати університет, а студентам – цікавого навчання та, щоб університет став для них початком гарної творчої кар’єри!

 

Народний депутат України                        Сергій Березенко

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

вгору
  1. Відео
  2. Новини
  3. Події

Співпраця поліції та громади

У вівторок 13 березня 2018 року у прес-центрі «Чис...

Ярмарок «Що може жінка!» у Мегацентрі

  У переддень Міжнародного жіночого дня запр...

Жінки ярмаркують

Хоча весна ніяк не хоче приходити до нас у гості –...

У НЕБЕЗПЕКИ МІЖСЕЗОННЯ – ПОРАДИ ВІД ГОЛО…

Керівник Управління охорони здоров’я Чернігівської...