Menu

НАЙКРАЩА ВОДОЛІКУВАЛЬНИЦЯ У ЧЕРНІГОВІ – ВІДТЕПЕР У ТРЕТІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ

НАЙКРАЩА ВОДОЛІКУВАЛЬНИЦЯ У ЧЕРНІГОВІ – ВІДТЕПЕР У ТРЕТІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ

Радісний і піднесений настрій панував у 3-й поліклініці першої міської лікарні 3 лютого. Тут на місці зруйнованих і довгі роки не функціонуючих приміщень з’явився сучасний багатофункціональний  лікувальний водний блок фізіотерапевтичного відділення.  Відтепер  тут  проходитимуть реабілітаційні заходи та лікувальні й  відновлювальні  процедури мешканці міста, і особлива увага - воїнам АТО.

u1-min

Сергій Березенко, Владислав Кухар і Людмила Яременко оглядають кімнату відпочинку після водних процедур – поки що без меблів

На урочисте відкриття  прибув народний депутат України від Чернігова  Сергій Березенко. Разом з начальником управління охорони здоров’я  Чернігівської міської ради Владиславом Кухарем вони оглянули  відремонтовані приміщення,  начинені якісною сучасною апаратурою та обладнанням.   Лікувальний басейн - для проведення підводного витяжіння  та інших фізіотерапевтичних процедур, які потребують наявності  води; ванни з різними видами підводного гідромасажу, циркулярний душ, душ Шарко – все передбачено для відновлення  після будь-якого захворювання.  Продумано й відпочинок після водного лікування  – для цього є спеціальна кімната, обшита деревом, де плануються ліжка звичайні й масажні. Адже після процедур не бажано різке навантаження на хребет.  Світлі кімнати з великими вікнами – додатковий фактор для підвищення настрою.  Можна лежати у лікувальній ванні і спостерігати  міське життя за вікном. Окрім гідротерапії передбачені також  аромотерапія  й  світлотерапія.  Чудова сауна, яка допомагає хворим при бронхіальній  астмі, бронхітах, відновленні  після пневмонії.  «Справжній  курорт!», - зауважив Сергій Березенко.  «На сьогоднішній день це буде одна із найсучасніших водолікувальниць у  Чернігові. Такого  немає ніде у місті. І  це той  рівень, коли  людина почуватиме себе  пролікованою за усіма новітніми технологіями», - зазначив Владислав Кухар.

А ще півроку тому,  влітку 2016 року, Владислав Кухар, тоді на посаді головного лікаря першої міської лікарні, разом із Сергієм Березенком  оглядали напівзруйновані занедбані  приміщення і лише мріяли про цей день.  Вони задумали ідею, шукали кошти. За словами Сергія Березенка, знадобилося понад три мільйони гривень, які вдалося залучити з державного фонду регіонального розвитку, і частково надало місто.  Загалом народний депутат  відзначив ефективну  співпрацю, яку демонструє  влада Чернігівщини: «Ми в Чернігівській області змогли зробити унікальну річ, коли народні депутати, голова обласної держадміністрації, міський голова –  не сваряться, а збираються разом для спільної роботи і разом думають, як від світу по ниточці зібрати ресурси і зробити гарну справу для міста і області».  

Користуючись нагодою, Сергій Березенко  зустрівся з працівниками фізіотерапевтичного відділення, подякував за їхню самовіддану працю у ці складні часи, за те, що рятують життя  і здоров’я  людям.   На його переконання, лікар має заробляти від 20 тисяч гривень. І саме завдяки підвищенню рівня надання послуг і розширенню клієнтської бази.  Саме так  це працює у всьому світі.  «Чим більше буде  відділень такого високого рівня, тим більше послуг можна надати людям, тим більше коштів лікарня отримає як комунальне підприємство, і тим вищу  зарплату отримають медичні працівники. Тільки такий принцип: якісна послуга – гідна заробітна плата медичного працівника»,  – зауважив народний депутат. 

До речі, завідувач фізіотерапевтичним відділенням Людмила Яременко повідомила промовисту цифру пацієнтів, яких тут обслуговують:  працюючи у дві  зміни,  лікувальні процедури  надаються   понад  як шістьом сотням пацієнтів  в день!  Що стосується щойно відкритого водного блоку, його потужність ще буде відпрацьовуватись у процесі експлуатації.  У найближчих планах - комплектація  відділення меблями.  

Віра Лобановська

Фото: Федір Могильний

unnamed-min

Сергій Березенко, Владислав Кухар та Людмила Яременко оглядають лікувальний басейн

 

u3-min

Ванна для підводного гідромасажу «Гейзер»

 

u2-min

Сауна

 

u4-min

u5-min

u6-min

Зустріч з працівниками лікарні

 

u7-min

Про плани на майбутнє…

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

вгору
  1. Відео
  2. Новини
  3. Події

Співпраця поліції та громади

У вівторок 13 березня 2018 року у прес-центрі «Чис...

Ярмарок «Що може жінка!» у Мегацентрі

  У переддень Міжнародного жіночого дня запр...

Жінки ярмаркують

Хоча весна ніяк не хоче приходити до нас у гості –...

У НЕБЕЗПЕКИ МІЖСЕЗОННЯ – ПОРАДИ ВІД ГОЛО…

Керівник Управління охорони здоров’я Чернігівської...