Menu

Дубіль на зустрічі у Клубі молодого політолога

Народний депутат України Валерій Дубіль зустрівся з молодими політологами в чернігівському клубі "Експертна думка".

Темою зустрічі був вплив молоді на політичну ситуацію в країні і Чернігові.

Народний депутат поділився з молодими людьми своїм політичним досвідом, розповів про своє бачення політики в країні і Чернігові, розкритикував місцеву владу.

На початку зустрічі Валерій Дубіль наголосив на потребі молодих кадрів в політиці і розповів свій початок політичної кар’єри: «Головне – поставити мету і йти до неї щиро, чесно, відверто». Молодим політикам нардеп порекомендував для початку стати помічником депутата і здобути досвід роботи в комісіях і сесіях міської ради, більше зустрічатися з людьми, попрацювати у громадській приймальні. Головними проблемами молоді гість назвав безробіття і виїзд талановитих фахівців за кордон.

Валерій Дубіль критично оцінив роботу місцевої влади: «Висновків мер ніяких не зробив… Я вже й забув його голос». Нардеп дорікав місцевій владі Ялівщиною, проблемами в сфері ЖКГ, питанням гуртожитків і припустив швидкі зміни у виконкомі міської ради. Питання транспорту, яке підняли на зустрічі, Валерій Дубіль пообіцяв детально вивчити і сприяти його вирішенню в інтересах людей.

Народний депутат відповів на ряд питань всеукраїнського рівня. Він зазначив, що об’єднання Батьківщини й Фронту Змін тільки посилило опозицію. В то й же час Валерій Дубіль зазначив, що фракція критично оцінює поведінку Анатолія Гриценка: «Коли людина йде на прямий ефір і поливає брудом колег… В команді так не роблять».

Президентські перегони 2015 року, на думку Валерія Дубіля, будуть зосереджені на боротьбі чинного президента і єдиного кандидата від об’єднаної опозиції.

Нардеп припускає, що «асоціація» з ЄС буде підписана, так як сама Юлія Тимошенко закликає лідерів опозиції сідати за стіл переговорів і домовлятись з владою в цьому питанні.

Глядачі прямого ефіру поставили народному депутату запитання про співвіднощеня законів, які ухвалюються в інтересах простих людей і в інтересах великого олігархічного бізнесу. На думку депутата, таке співвідношення скоріш на користь останнього. Також Валерій Дубіль висловився на підтримку громадських медіа.

Повністю зустріч у Клубі молодого політолога можна переглянути у записі.

Останнє редагування - 23/07/2013 - 14:27

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

вгору
  1. Відео
  2. Новини
  3. Події

Співпраця поліції та громади

У вівторок 13 березня 2018 року у прес-центрі «Чис...

Ярмарок «Що може жінка!» у Мегацентрі

  У переддень Міжнародного жіночого дня запр...

Жінки ярмаркують

Хоча весна ніяк не хоче приходити до нас у гості –...

У НЕБЕЗПЕКИ МІЖСЕЗОННЯ – ПОРАДИ ВІД ГОЛО…

Керівник Управління охорони здоров’я Чернігівської...