Menu

У Чернігів привезуть «Європу у валізі»

Дискусійний клуб щодо моделювання європейського майбутнього України у рамках програми-діалогу «Європа у валізі» відбудеться 18 вересня 2013 року у Готельно-туристичному комплексі «Придеснянський» (м. Чернігові, вул. Шевченка, 99а). Початок заходу о 14.30.

Цьогоріч 4 мобільні групи, представлені молодими експертами з Німеччини, Польщі та України, проводять інформаційно-просвітницьку кампанію у тому числі і на Чернігівщині.

До складу німецько-польсько-української команди увійшли Александер Сахаров (Дрезденський технологічний університет, ФРН), Верена Бьоніш (Університет Кьольну, ФРН), Гжегож Шимановскі  (Вільний університет Берліну,     м.Варшава, Польща), Матеуш Люфт (Варшавський університет, Польща), Наталія Татарчук (Європейсько-українське енергетичне агентство, м. Київ, Україна), Дарина Барсукова (Технічний університет Чалмерса, м. Гьотенбург, Швеція) та Наталія Сад (МГО «Інтерньюз-Україна», м. Київ, Україна).

Організатори: Фонд Конрада Аденауера, Фонд Роберта Боша, Європейська Академія Берліну та Польська Фундація Роберта Шумана у співпраці з Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва.

На заході буде забезпечено синхронний переклад.

Запрошуємо до участі представників громадського сектору та державних установ, молодих активістів, журналістів та всіх, кому небайдужа заявлена тема.

Останнє редагування - 16/09/2013 - 18:52

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

вгору
  1. Відео
  2. Новини
  3. Події

Співпраця поліції та громади

У вівторок 13 березня 2018 року у прес-центрі «Чис...

Ярмарок «Що може жінка!» у Мегацентрі

  У переддень Міжнародного жіночого дня запр...

Жінки ярмаркують

Хоча весна ніяк не хоче приходити до нас у гості –...

У НЕБЕЗПЕКИ МІЖСЕЗОННЯ – ПОРАДИ ВІД ГОЛО…

Керівник Управління охорони здоров’я Чернігівської...