Разумков скликав на 30 березня два позачергових засідання Ради. Що розглядатимуть?

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков скликав позачергові засідання парламенту на 30 березня.

Про це він повідомив у Facebook.

«Перше позачергове засідання розпочнеться о 13:00 у зв’язку зі зверненням президента України. На засіданні серед інших питань розглядатиметься проєкт закону України про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (реєстр. № 5300), — заявив спікер.

Він додав, що одразу після його закінчення за ініціативи 156 народних депутатів буде проведене наступне позачергове засідання. Всього розглядатимуть 19 законодавчих ініціатив.

Раніше нардепи «Слуги народу» заявили, що Рада збереться на два позачергових засідання 30 березня. Серед іншого, на першому засіданні вони планують розглянути проєкт постанови про засудження вандалізму на акціях протесту під Офісом президента і заслухати звіти від керівників Нацполіції, СБУ та Держбюро розслідувань.

Також планується припинити депутатські повноваження Ігоря Колихаєва, який став мером Херсону, й Олександра Скічка, який став головою Черкаської ОДА. Останнім пунктом порядку денного стане голосування за призначення на осінь виборів мера Харкова.

На засіданні, яке ініціюватиме президент, нардепи розглянуть законопроєкти про відновлення великої приватизації, амністію капіталів, новий порядок отримання наукових ступенів, посилення відповідальності за порушення самоізоляції та інші.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)