Посол Корнійчук: Прем’єру Ізраїлю запропонували бути посередником між Києвом і Москвою. Нетаньягу готовий допомогти

Україна запропонувала премʼєр-міністру Ізраїлю Біньяміну Нетаньягу виступити посередником на переговорах з Росією.

Про це заявив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук в інтервʼю телеканалу i24NEWS.

«У пана Нетаньягу хороші відносини з президентами Зеленським і Путіним. Я радий повідомити, що він не відмовився від пропозиції, а сказав, що постарається зробити все, що в його силах. Ми дуже раді, що Нетаньягу не відхилив наше прохання, а виявив готовність і бажання допомогти», — розповів він.

Напередодні Нетаньягу надіслав листа президенту України Володимиру Зеленському, в якому теж виступив за розширення дружби і співпраці.

«Я впевнений, що Ізраїль і Україна продовжать тісно працювати разом, шукати нові шляхи розширення дружби між нашими країнами для подальшого просування співпраці в усіх сферах спільних інтересів», — написав він, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Також ізраїльський прем’єр подякував Зеленському за привітання із 73-м Днем незалежності країни та зазначив, що протягом цього періоду Ізраїль пережив «значну трансформацію».

«У 1948 році ми домоглися незалежності від Великої Британії. Сьогодні Ізраїль є глобальним центром інновацій, науки і технологій. У сфері охорони здоровʼя, сільського господарства, безпеки і багатьох інших сферах ми продовжуємо приносити користь людству. Ми дуже хочемо співпрацювати з нашими друзями і союзниками в усьому світі, оскільки маємо перспективи на майбутнє», — заявив Нетаньягу.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *