Росія запропонувала Франції та Німеччині зустрітися в “нормандському форматі” на Донбасі

У Москві сподіваються на “конструктивне й чесне обговорення” ситуації на Донбасі, хоча до переговорів запропонували підключити ватажків сепаратистів.

Влада Росії пропонує Франції та Німеччині найближчим часом обговорити питання перемирʼя на Донбасі.

Про це пише “РІА Новини” з посиланням на лист заступника голови Адміністрації Путіна Дмитра Козака. Власне чиновник у коментарі журналістам підтвердив справжність цього документа.

“Сподіваюся на конструктивне, відкрите й чесне обговорення переговорів проектів рішень щодо поточних (перемирʼя) і стратегічних питань реалізації Мінських угод, що знаходяться на столі, вже найближчим часом (не пізніше 27 квітня)”, — сказано в листі заступника голови АП РФ.

Козак не заперечує, що зустріч представників Нормандської четвірки могла б відбутися на Донбасі. Але в Кремлі хочуть розширити формат переговорів за рахунок підконтрольних РФ “глав” ОРДЛО.

“Підтверджую свою пропозицію про можливість проведення таких переговорів безпосередньо в зоні конфлікту за участю представників України та окремих районів Донецької та Луганської областей”, — підсумував заступник голови Адміністрації Путіна в спілкуванні з журналістами.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)