У Києві посилять карантин на Великдень через порушення на Вербну неділю

Провівши рейди храмами, у Держпотребслужбі встановили, що дистанції і маскового режиму не дотримувалися.

У Києві посилять локдаун через масові порушення правил карантину на Вербну неділю в церквах. Про це заявив глава Держпотребслужби в Києві Олег Рубан в ефірі телеканалу “Украіна24”.

За словами чиновника, провівши рейд церковнимм установамм, стало зрозуміло, що в храмах не дотримались домовленостей, які були досягнуті раніше.

“Було велике скупчення людей, відсутність дистанції, відсутність масочного режиму під час проведення богослужінь. Тому на Великдень вживатимемо додаткових заходів, встановлюватимемо додаткові пости для дотримання режимів”, — повідомив Рубан.

Також він додав, що в разі порушень штрафуватимуть не тільки людей, а й церкви, які є організаторами і суб’єктами масових заходів. У червоних зонах карантину, як повідомив Олег Рубан, будуть повністю заборонені масові заходи.

“Що стосується переходу в різних регіонах до різних зон, то в червоних зонах такі свята будуть повністю заборонені як масові заходи. Але оскільки йде зменшення захворюваності в деяких регіонах, то вони будуть, але з деякими обмеженнями”, — додав чиновник.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)