Медузи в Кирилівці: фейк чи реальність?

Погода нарешті стабілізувалася, і люди активно потягнулися на моря. Але азовські курорти наздогнала нова напасть – навала медуз і комах. Правда не скрізь вони з’явилися в такій кількості, як про це сурмлять багато новинних заголовки. Про ситуацію з медузами і комарами в Кирилівці розповіли в редакції НІАП Кирилівка.Укр. повідомляє Дніпро Регіон.

В останні роки поява медуз в Азовському морі вже нікого не дивує. То один, то інший курорт на узбережжі періодично зазнає їх нашестя, а іноді його приписують і тим рекреаціям, де ніякої критичної ситуації немає.

Так, наприклад, лякають медузами любителів відпочинку в Кирилівці, хоча популярний курорт зараз є одним з найменш страждають від цих боляче жалких морських істот. У прибережній акваторії моря в районі курорту кількість «плаваючих парасольок» вельми незначне, а місцями їх і зовсім не видно. Комфортному відпочинку і спокійному купанню відпочиваючих це ніяк не заважає.

Але, на жаль, далеко не всі українські ЗМІ обтяжують себе перевіркою інформації. Часто фото і відео з плаваючою в морі медузою, зняті кимось з відпочиваючих і викладені, наприклад, в Інстаграм, блискавично розлітаються по мережі. І ось вже над знімком з однією єдиною медузою рясніє кричущий заголовок про те, що в Кирилівці навала.

Насправді ж ситуація на курорті в даний час цілком стабільна, і якщо в воді і зустрічаються медузи, то це, скоріше, одиничні випадки, але ніяк не навала.

Переконатися в цьому можна, наприклад, за допомогою веб-камер, встановлених по всьому узбережжю на курорті, на яких чітко видно, що спокійно купаються не тільки дорослі, а й діти. До того ж, силами Кирилівської селищної ради 14 липня була проведена перевірка пляжів і води біля берегів з метою встановлення наявності та кількості медуз. За даними місцевих фахівців, які проводили фото і відеозйомку в центрі селища і на косах, факту масової появи медуз не встановлено. Простіше кажучи, ні на піску біля води, ні в самій воді медуз практично немає.

https://www.youtube.com/watch?v=gcGC8KCc4cQ

Складно сказати, як буде розвиватися ситуація далі, але поки немає ніяких причин відмовляти собі у відпочинку. Тим більше, що багато готелів наперед страхують себе і своїх гостей на випадок появи небажаних гостей в море, створюючи на території всі умови для повноцінного відпочинку дітей і дорослих.

Медузи в Кирилівці: фейк чи реальність?

«Послуги нашої бази відпочинку орієнтовані не тільки на надання житла для відпочиваючих, але і на змістовне і цікаве проведення часу незалежно від різних природних чинників, в тому числі і появи медуз в море. У нас на території зведено великий плавальний басейн для дорослих з зоною відпочинку, обладнаної тіньовими навісами і шезлонгами, і дитячий водний ігровий комплекс з підігрівом, фонтаном і водними гірками. Це відмінна альтернатива морю, а в багатьох випадках навіть більш привабливий варіант для тих, хто любить спокійних відпочинок на шезлонгу з коктейлем в руках. У нас є дитячий клуб, і з дітьми працює професійна команда аніматорів, яка постійно організовує різні ігри та заходи відповідно до інтересів хлопців. Також гостям ми пропонуємо дитячий та спортивний майданчики, кафе, мангального зону і магазин на території. Загалом, варіантів для організації дозвілля досить », – розповідає Денис Катюха, власник бази відпочинку« Адмірал» на Федотової косі.

Медузи в Кирилівці: фейк чи реальність?

Дещо інша справа з комарами. Їх кількість в цьому році дійсно зросла в зв’язку із затяжними дощами і досить прохолодною, як для літа, погодою, яка спостерігалася практично весь червень. Але завдяки якісній обробці території спеціальними препаратами на багатьох базах відпочинку такої проблеми немає. Наприклад, на тій же базі «Адмірал» регулярно проводиться дезінсекція.

Не варто забувати також і про те, що Кирилівка популярна не тільки через теплого і неглибокого моря, але і завдяки добре розвиненій розважальній інфраструктурі. Сюди їдуть, щоб побувати в дельфінарії і аквапарку, весело провести час всією родиною в луна-парку, заради віндсерфінгу, ну і, звичайно, щоб надихатися свіжим морським повітрям і поправити здоров’я. А тому цікаве і приємне заняття тут можна знайти завжди, навіть в разі навали медуз.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)