Як заробити у вільний час в Києві: Топ-рекомендацій

Як заробити у вільний час в Києві: Топ-рекомендацій

Життя у Києві не лише гарне, але й витратне. Тому думка про додатковий доходу не є дивною і досить логічна. На щастя, у столиці є багато видів підробітку.

Один з головних критеріїв вибору підробітку — власна зацікавленність і сфера діяльності, яка б імпонувала людині.

Довідка! Підробітки відрізняються один від одного спеціалізацією, вимогами щодо знань, умінь та досвідом.

Дистанційні види підробітку

В сучасних реаліях багато киян надають перевагу підробітку на дому.

  1. Картярні ігри. Азартні ігри доволі популярні серед мешканців столиці. Покер легалізований в Україні, тому ігри проводяться на чесних та офіційних умовах. Так можливо легко заробити на азарті та ігровим вмінням. Спочатку треба вивчити комбінації в покері, опанувати правила блефу та потренуватись у колі друзів. А потім можливо грати як онлайн, так й у колі професіоналів за гроші.
  2. Колл-центр. Рекрутери часто шукають співробітників колл-центру. Це дуже вигідно: можна працювати вдома, у вільний від роботи час. Аналогічні вакансії дуже затребувані в Києві.

Робота з людьми

Однак якщо здобувач хоче працювати в команді, можливо роздивитись такі варіанти працевлаштування:

  • Продавець-консультант. Робота у продуктовій сфері завжди залишається актуальною. Керівництво часто шукає тимчасових робітників: для сортування товару, роботи з клієнтами.
  • Таксування. Мешканці міста постійно кудись поспішають, тому послуги таксиста будуть завжди актуальними. Перевага: для такого підробітки не потрібно додаткових вкладень, крім наявності власного транспортного засобу, документів для дозволу діяльності. Вам подобається їхати містом в машині? Робіть це за грошову винагороду!
  • Масовка. У Києві часто йдуть зйомки програм, тому постійно потрібні люди для зйомок. Якщо Ви хочете побачити вітчизняних зірок і отримати з цього грошову премію – слідкуйте за повідомленнями з такими пропозиціями у інтернеті або у друкованих виданнях.

Довідка! У столиці постійно потрібні люди для масовки, актори-аматори для зйомок у кліпах та фільмах. Стежте за рекламними оголошеннями на інтернет-порталах і у друкованих виданнях.

Інші варіанти пошуку додаткового заробітку

  1. Запитайте знайомих. Можливо в їх компанії шукають співробітника на неповний робочий день.
  2. Соціальні мережі. Подивіться в інтернеті групи по пошуку роботи.
  3. Газети. У газетах з оголошеннями про роботу публікують безліч вакансій.
  4. Власна ініціатива. Розмістіть самостійно оголошення на сайтах і в газетах про те, що Ви шукаєте додатковий заробіток.

Хай Вам щастить з підробітком!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)