На гарячих джерелах Арабатської Стрілки з’явилися веб-камери

Відвідати відоме термальне джерело («гейзер») в селі Щасливцеве на Арабатській Стрілці тепер можна віртуально. Там встановили онлайн веб-камери, які з двох різних точок показують, що являє собою джерело після організації на його базі термального комплексу «Територія здоров’я», пише Акцент із посиланням на РБК Україна.

На Арабатській Стрілці є 3 гарячих джерела з мінеральною водою, яка має доведені лікувальні властивості. Одне з них розташоване в курортному селі Щасливцеве – центральному з трьох сіл на цій косі.

Хоча воно й користувалося популярністю серед відпочивальників і раніше, але до недавнього часу зовсім не нагадувало туристичний об’єкт.

Ще недавно це був стихійний басейн, а точніше виритий прямо в землі котлован, який через трубу наповнювався гарячою мінеральною водою, надлишки якої скидаються з території недобудованого медцентру доктора Козявкіна. Але влітку 2021 року на його базі був створений термальний комплекс «Територія здоров’я», і зараз це дійсно місце для комфортного відпочинку цілий рік.

Щоб дізнатися, як виглядає оновлене термальне джерело в Щасливцевому зараз, необов’язково туди їхати. Тепер зробити це можна за допомогою веб-камер, запущених на території комплексу в рамках інформаційного сайту Арабатка.UA.

Для цього слід перейти за посиланнями:

Дані веб-камери цілодобово в режимі реального часу транслюють вид на дві ділянки в рамках комплексу: загальну зону для відпочинку з трьома основними круглими басейнами, а також VIP-зону з басейном в центрі, оснащену тіньовими навісами і лежаками. Вони дозволяють скласти загальне уявлення про відпочинок на гарячому джерела і оцінити його завантаженість в різні пори року.

На думку ініціаторів встановлення веб-камер, нові трансляції особливо актуальні для тих, хто хоче вирушити на джерело поза курортним сезоном. Адже влітку відпочинок на морі часто поєднують з його відвідуванням. А взимку, наприклад, багато хто боїться їхати туди, бо не розуміє, що їх чекає. Але за допомогою веб-камер ця проблема легко вирішується.

Відзначимо також, що зараз на Арабатській Стрілці працює більше 30 точок мовлення, але на гарячих джерелах це перші веб-камери.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)