Гала-концерт обласного етапу конкурсу «Яскраві діти України»

Кажуть, що у переддень Нового року здійснюються бажання, певно тому саме у ці дні талановитим дітям регіону було надано можливість реалізувати свої творчі мрії.

Отже, 22 грудня о 15:00 в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Шевченка відбувся гала-концерт учасників обласного етапу дитячого пісенного конкурсу «Яскраві діти України» в рамках Міжнародного фестивалю «SANREMOJUNIOR – Україна» за підтримки організатора конкурсу народного депутата Сергія Березенка, керівництва облдержадміністрації і представників мистецтва.

Автором ідеї національного пісенного конкурсу та засновником ГО «Яскраві діти України» є народний депутат Ярослав Москаленко, за задумом якого конкурс планувався, як територія дитячої творчості, вільної від штампів та умовностей, що дає можливість розвитку юним талантам, які сповнені безмежним завзяттям і всепереможною енергією, адже в дитинстві мрії здійснюються.

Народна мудрість каже, що таланти народжуються у глибинці, але ж будь-якому діаманту потрібна огранка, тому й дитячим талантам у присутності метрів естради потрібен шанс отримати визнання та розпочати дорогу у велике творче майбутнє з новими мистецькими вершинами і цікавими знайомствами. 

На гала-концерт були запрошені юні таланти з багатьох куточків Чернігівщини, а саме:

    перша категорія: Вікторія Кульбако та Маргарита Лалука, Поліна Романенко та Ростислав Рибецький;

    друга категорія: Діана Константінова та Євгенія Олійник, Софія Походня та Лідія Колош, Катерина Білозор та Юлія Кеда, Лідія Заїка та Яна Казановська, Ілля Клименко, Валерія Стеценко та Марія Альошина;

    третя категорія: Аліна Ярошевська та Крістіна Крот, Юлія Марченко та Влада Вільчинська, Микола Морозов та Регіна Ганзенко, Яна Подорожня та Тетяна Дельфас, Максим Горбатько та Ольга Деньгуб, Анастасія Чижик, Ангеліна Клесун та Богдана Марченко.  

Голова журі, меценат та організатор дитячого конкурсу на Чернігівщині народний депутат Сергій Березенко так розповів про цей захід:

– Я радий стати ініціатором проведення обласного етапу національного конкурсу «Яскраві діти України» на Чернігівщині, бо для мене це, передусім, означає дати шанс талановитим дітям разом з педагогами усвідомити та розкрити свої творчі здібності.

Уже вісім етапів конкурсу пройшло по Україні в обласних центрах, а після завершення цього конкурсу усі ті дітки, що візьмуть гран-прі в регіонах, будуть мати змогу позмагатися на головній столичній сцені у Палаці «Україна», а переможець вже того етапу поїде на міжнародний конкурс до італійського Сан-Ремо. Тому ми сподіваємося, що саме тут знайдуться нові зірочки, на кшталт Тіни Кароль чи Ніни Матвієнко, адже це серйозний трамплін для діток розкрити свій талант і потрапити на велику сцену. Чесно кажучи, я б дуже хотів, щоб переміг і в Києві, і в Сан-Ремо юний талант з Чернігівщини, а ми з нашою командою будемо у цьому йому допомагати, бо даємо обіцянку повністю забезпечити підготовку, проживання, вбрання тощо.

Сподіваюся, що конкурс стане доброю традицією і щорічно даруватиме нам свої нові відкриття. Я переконаний, що такі проекти творять європейське майбутнє нашої країни.

Щодо актуального нині питання паліативної допомоги, яким завжди переймається народний депутат, то Сергій Березенко розповів наступне:

– За моєї ініціативи та підтримки у Чернігові збудовано та здано в експлуатацію паліативне відділення на базі медико-соціального реабілітаційного центру дітей-інвалідів «Відродження». Це перший крок до того, щоб паліативні пацієнти змогли безперешкодно отримувати допомогу відповідних фахівців і психологів.

Надання паліативної допомоги дітям – це моє пріоритетне питання, як народного депутата, адже за моєї ініціативи вирішена проблема закупівлі державою дитячої форми анальгетиків: пластирі, солодкі сиропи. Першочергові завдання, над якими я працюю – це відкриття кабінетів паліативної допомоги дітям у регіонах країни, введення посади позаштатного спеціаліста МОЗ з паліативної допомоги, розробка регіональних програм паліативної допомоги дітям.

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)