В Аграрній партії новий очільник

Аграрна партія України висловила недовіру Віталію Скоцику, звільнила його з посади голови партії та взяла на себе всю повноту відповідальності за демократичний розвиток політичної сили.По це повідомив заступник голови Аграрної партії України Олег Корбан на своїй сторінці  у соціальній мережі Facebook.

“12 вересня 2018 року на позачерговому З’їзді Аграрної партії були достроково припинені повноваження Скоцика Віталія Євстафійовича як голови партії, у зв’язку з грубим порушенням ним Статуту партії. Новим головою партії обрано Юрія Крутька», – про це йдеться у спільній заяві керівництва та голів обласних партійних організацій Аграрної партії України.

У заяві зазначено, що 15 серпня 2018 року відбулося засідання Політичної ради Аграрної партії України, на якому було ухвалено низку важливих для діяльності партії рішень. Результати голосування з кадрових питань не сподобалися голові партії і він покинув засідання Політради, відмовившись підписувати  протокол, яким оформлюються ухвалені рішення. Такі протиправні дії голови Аграрної партії України Скоцика В.Є. щодо безпідставної відмови від підписання легітимного протоколу правомочного засідання Політичної ради партії виходять за межі наданих йому Статутом партії та законодавством України повноважень та свідчать про зловживання повноваженнями голови партії. Зважаючи на це, Політрада партії ухвалила рішення про виключення Скоцика В.Є. з Аграрної партії у зв’язку з грубим порушенням ним Статуту партії та вчинення дій, які завдають шкоди авторитету та дискредитують керівний орган партії.

Також обрано нових заступників голови Аграрної партії України – Сергія Гайдая, Івана Чайківського, Олега Корбана та Аліма Міщуку, новий склад Політичної ради та Центральної контрольно-ревізійної комісії партії.

За інформацією керівництва Аграрної партії України,  нові документи знаходяться на реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)