Причина вибухів на складах Ічні – диверсія

За словами заступника начальника Генштабу Родіона Тимошенка, найвірогіднішою причиною вибухів боєприпасів на складах є диверсія. Також, за даними відомства, інтенсивність вибухів знизилася до одного в кілька секунд.

Облдержадміністрація, за повідомленнями офіційного сайту, займається забезпеченням харчуванням місцевих жителів, евакуйованих із зони можливого ураження від наслідків надзвичайної ситуації в радіусі 16 кілометрів. Їхня чисельність сягає 18 794 людини.

На оперативній нараді йшлося не лише про сухий пайок (вермішель швидкого приготування, твердий сир, печиво, воду тощо), а й гаряче харчування, для якого необхідно розрахувати потребу в продуктах.

За словами директора департаменту фінансів ОДА Валерія Дудка, на ці цілі можна терміново використати 220 тис. грн обласного матеріального резерву. «Уже сьогодні продукти харчування мають бути в пунктах евакуації. Транспорт для цього є”, – наголосила заступник голови ОДА Н.Романова й особливу увагу звернула на забезпечення дитячим харчуванням.

У зв’язку із пожежею та вибухами на території 6 арсеналу Міністерства оборони Мінінфраструктури повідомило: введено заборону на використання повітряного простору в радіусі 30 кілометрів, а також закрито рух для всіх видів транспорту на автодорогах.

Фото сайту Мінінфраструктури

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)