Професія – захищати Батьківщину

Напередодні Дня захисника України у Чернігові  відбувся обласний військово-патріотичний захід «Я — патріот України». Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації та обласний військовий комісаріат  зібрали родини загиблих учасників антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях, бійців АТО, курсантів Академії Державної пенітенціарної служби України та Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, педагогічних працівників.

Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО хвилиною мовчання. Від учасників зібрання ліцеїсти поклали квіти до меморіальних стел загиблим учасникам антитерористичної операції та Героям Небесної Сотні.

Запрошені переглянули відеофільм «Моя війна». Спогадами поділилися учасники військових дій на сході країни.

Цікавість викликали експозиції «Макети зброї» та «Українська повстанська Армія – історія нескорених», розміщеними в обласному Палаці дітей та юнацтва, де і проходила акція.

На урочистостях за участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України і безпосередню участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні її проведення, відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції нагороджена велика група освітян.

Їх вітали танцювальні колективи міста, лунали патріотичні пісні та привітання від посадовців. Про це розповів Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Фото сайту ОДА

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)