Володимир Кличко заснував спортивний портал

Український боксер, екс-чемпіон світу  Володимир Кличко презентував новий загальноукраїнський спортивний портал mixsport.pro, співзасновником якого він став. Про це повідомив сайт його брата Віталія –  міського голови столиці.

“Ми хочемо, щоб це був сервіс, за допомогою якого за кілька секунд можна отримати детальну інформацію про будь-який вид спорту в Україні: де розташовані офіси федерацій, спортивні секції та багато іншого. Наша мета – через новий портал надати максимум корисної інформації про увесь український спорт”, – розповів Володимир Кличко.

Новостворений сервіс об’єднає інформацію про спортивні установи, дитячі спортивні школи, тренерів, федерації. На сайті міститься також детальна інформація про роботу спортивних секцій та спортивних залів.

Над ресурсом працює досвідчена IT-команда, якій вдалося створити своєрідну спортивну мапу країни. Пошук на порталі можливий за двома параметрами — види спорту або — геолокація спортивних закладів.

Портал доволі простий у користуванні, але разом з тим надсучасний. Тут можна познайомитися з новими видами спорту, які тільки набирають обертів в Україні.

Технічною підтримкою ресурсу займається компанія Google.

Сайт доступний українською, російською та англійською мовами.

Фото з сайту «mixsport.pro»

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *