Олена Костевич вп’яте краща спортсменка України

Вчора в столичному Олімпійському домі нагороджували кращих спортсменів і тренерів місяця. Ними визнані вереснева чемпіонка світу з кульової стрільби Олена Костевич і її тренер Ігор Черединов.

Нагороди вони отримали від президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки. Про це розповіла прес-служба НОК.

Сергій Бубка відзначив: на чемпіонаті миру в Кореї олімпійська чемпіонка Афін-2004, дворазова бронзова призерка олімпійського Лондона-2012 Олена Костевич домоглася блискучого результату. « А з урахуванням того, що чемпіонат світу зі стрільби відбувається лише раз на чотири роки, ці медалі набувають не аби якої ваги. Традиційно стрілки отримують першими олімпійські ліцензії. Тож хочу поздоровити з першою перепусткою до олімпійського Токіо-2020 Олену Костевич», – додав президент НОК.

Сергій Бубка також згадав, що торік Олена стала мамою. За його словами, родина, котра була поряд на світових змаганнях, надихала Олену, надавала могутню підтримку. «І ось минулої суботи на міжнародних змаганнях у Німеччині Олена продемонструвала феноменальний результат: з 40 пострілів «вибила» 399 балів з 400 можливих. 39 разів вона потрапила у «десятку» і лише один – в 9,8. Це ще раз підтверджує – Олена унікальна спортсменка», – переконаний президент НОК України.

Для Костевич це вже п’ята нагорода за визнання кращої спортсменки місяця. Перші кроки по спортивній дорозі вона зробила у Чернігові, де свого часу жила, навчалася у школі і закінчила університет.

Фото сайту НОК

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)