Дерево для підзарядки мобільних телефонів?

У Старому Білоусі Чернігівського району  встановили незвичайну конструкцію – металеве дерево, до якого прикріплені сім сонячних панелей і три світильники. Воно не тільки освітлює центр села, а й заряджає мобільні телефони всім охочим.

“Наша сільрада взяла участь у цільовій державній програмі. Нам виділили кошти на енергозбереження, тому ми вирішили встановити «сонячне» дерево, – пояснює старобілоуський голова Микола Нехай. – Замовили його в Києві, воно коштувало 190 000 гривень. Також докупили ще 6 світильників на сонячних панелях, і тепер по всьому селу їх уже 12. Шість перших встановили ще торік.

На «сонячне» дерево люди реагують по-різному, – цитує сільського голову газета «Гарт», –  молодим подобається, а от старше покоління такі технології не дуже розуміє, вважаючи, що краще відремонтували б дорогу.

Доводиться пояснювати, що це була цільова програма і кошти виділяли саме на такі проекти, розпорядитися грошима на власний розсуд ми не могли. Навколо дерева з сонячними панелями встановили лавки, щоб можна було відпочити, поки заряджаються телефони”.

Фото з інтернету

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *