Станція «Лосинівка» визнана малодіяльною. Її закриють

Протягом останнього півріччя 65 зернових залізничних станцій, за повідомленням сайту «Зерно.Юа» можуть закрити для вантажних робіт. З можливістю відновлення будуть закриті 41 з них – для їхньої діяльності потрібні заявки на середньодобове завантаження або вивантаження не менше п’яти вагонів на строк від 3 місяців. Потрапила до цього списку і станція «Лосинівка».

Закриття «Укрзалізницею» станції «Лосинівка» в Чернігівській області призведе до економічних втрат для аграріїв регіону, про це йшлося на круглому столі в Українському кризовому медіа-центрі, повідомляє сайт «Стрічка сом».

«У 2018 році відбудеться процедура закриття станції «Лосинівка» Південної залізниці. Станом на сьогодні ми не отримали від «Укрзалізниці» відповіді, чому закривають? Також «Укрзалізниця» перестала ставити зерновози на нашу станцію. Ми вважаємо це порушенням умов договору, який підписаний з «Укрзалізницею», – заявив Андрій Карпенко, заступник голови лосинівського фермерського господарства «Агріатік».

В свою чергу Андрій Рязанцев, директор з економіки і фінансів публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця», розповів, що для нормалізації роботи з транспортування зернових – в першу чергу необхідна більша кількість елеваторів. Тому «Укрзалізниця» зробила пріоритетними маршрутні відправлення – від 54 вагонів від одного відправника з точки А в точку Б. «Щодо конкретної станції «Лосинівка», на сьогодні в Україні ми бачимо малодіяльними близько 205 станцій, з яких перевозять не тільки зернові і не тільки в Чернігівській області», – додав він.

Представник «Укрзалізниці» пояснив механізм визначення малодіяльних станцій та умови їхнього закриття. «Малодіяльна станція – це станція, на якій навантаження і вивантаження становлять менше 10% від середнього значення по всім станціям «Укрзалізниці». У 2017 році середній показник по станції становив 23 вагони на добу. Відповідно, малодіяльна станція відвантажує менше ніж 2,3 вагони на добу. В такому разі, Укрзалізниця буде продовжувати відправляти вагони за окремо встановленим тарифом. Статус малодіяльної станції переглядають раз на півроку», – зазначив представник «Укрзалізниці».

Він зазначив, що «Укрзалізниця» звертається до органів місцевого самоврядування, вантажовідправників та вантажоодержувачів з пропозицією компенсації збитків, які підприємство одержує в умовах функціонування даної малодіяльної станції. «Існує методика розрахунку. Якщо ми одержуємо компенсацію – станція працює в статусі малодіяльної до нарощення ефективності. Якщо компенсація не отримується – починається процедура закриття станції. «Укрзалізниця» є акціонерним товариством, тому не може робити збиткові операції», – підсумував він.

Фото інтернету

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)