Аграрна партія входить до трійці лідерів виборів в ОТГ

В Аграрній партії назвали результати підрахунків голосів. Аграрна партія України стала першою і єдиною позапарламентською політичною партією, яка перемогла на виборах в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ). Про це повідомив РБК-Україна з посиланням на інформацію на сайті політсили. Дані підтверждує і Комітет виборців України.

За даними АПУ, найбільшу підтримку партія отримала в Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Київській та Черкаській областях, що дозволило політичній силі зайняти третє місце по Україні за загальною кількістю переможців.

Всього у виборчих округах від Аграрної партії було висунуто майже 1000 кандидатів на посади сільських, селищних і міських голів та депутатів місцевих рад.

У боротьбі за право захищати інтереси земляків на місцях кандидати-аграрії залишили позаду таких “парламентських важковаговиків”, як Радикальна партія Олега Ляшка, “Опозиційний блок”, “Народний фронт”, “Самопоміч” . Однак у політичній силі не вважають такий результат несподіваним, зазначили в прес-службі партії.

За словами голови аграріїв Юрія Крутька, Аграрна партія є головним захисником інтересів жителів сільської місцевості, оскільки активно підтримує децентралізацію, розвиток малого та середнього сільськогосподарського підприємництва, і в цілому – відродження українського села. Тому на виборах в ОТГ Аграрна партія останні три роки впевнено входить до трійки лідерів поруч з такими політичними силами, як БПП і “Батьківщина”, заявили у прес-службі.

“Сьогодні в суспільстві є запит на відродження українського села. Згідно з результатами соціологічного дослідження, проведеного влітку, 60% українських громадян бажають підтримки та розвитку сільської місцевості. Без сумнівів, в Аграрній партії достатньо досвідчених і професійних менеджерів, які працювали, працюють і будуть працювати на благо своїх громад”, – сказав голова Аграрної партії Юрій Крутько.

У партії раніше заявили, що мають великі політичні амбіції. На високу підтримку виборців політики розраховують і під час парламентських виборів в 2019 році.

Комітет виборців оприлюднив результати виборів голів ОТГ.  Результати голосувань за голів міських, сільських, селищних ОТГ: БПП – 38,5%,Батьківщина – 6,5% ,Аграрна партія – 2,5% ,УКРОП – 2,5% ,Свобода – 1,3% ,Самопоміч – 1,3% ,Черкащани – 1,3%,Народна партія – 1,3% ,самовисуванці – 41% .

За попередніми даними підрахунку 75% голосів БПП«Солідарність» заявила про перемогу на виборах в ОТГ, отримавши 370 мандатів депутатів,повідомляє РБК-Україна. Результати для інших політичних сил у БПП назвали такі: ВО «Батьківщина» – 322, Аграрна партія – 83, Радикальна партія – 43, «УКРОП» – 68, Народний фронт – 27, депутати – самовисуванці – 191.

У свою чергу Юлія Тимошенко теж заявила, що очолювана нею політична сила «Батьківщина» перемогла на виборах до місцевих рад в ОТГ за партійними списками, і, за попередніми підрахунками, отримала 35,7% голосів виборців.

Фото сайту партії: голова Аграрної партії Юрій Крутько

 

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)