ЦВК зареєструвала першого кандидата у президенти

Документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатами на виборах президента України принесли 6 кандидатів, інформує Бізнес Цензор.

У списку: колишній міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко, правозахисник і економіст з Броварів Володимир Ратуш, лідер Соціал-демократичної партії Сергій Каплін, лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко, самовисуванець, екс-глава Аграрної партії Віталій Скоцик та мер Львова Андрій Садовий.

З цього списку ЦВК  4 січня зареєструвала першого кандидата на пост президента – екс-міністра екології Ігоря Шевченка, повідомила прес-служб комісії.

«Розглянувши зазначені документи, Комісія встановила їх відповідність вимогам закону України «Про вибори президента України» та зареєструвала кандидата на пост президента України на чергових виборах президента України 31 березня 2019 року Шевченко Ігоря Анатолійовича, 1971 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, президента Благодійної організації «Успішна Україна», безпартійного, самовисування», – йдеться в повідомленні.

У той же час ЦВК відмовила в реєстрації кандидатові в президенти правозахиснику з Броварів (Київська обл.) Володимиру Ратушу через невідповідність його заяви вимогам виборчого закону.

Заява Ратуша про самовисування не було засвідчено в установленому законом порядку. Він не надав документ про внесення необхідної застави в 2,5 млн грн. Крім того, обсяг його автобіографії перевищив 2 000 друкованих знаків. Також Ратуш допустив ряд неточностей у поданих документах.

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *