За рівнем знань Чернігівщина у десятці кращих

Чернігівщина посіла десяте місце серед областей України в рейтингу за показником високого рівня знань випускників закладів вищої та середньої освіти. Про це інформує сайт «Земля і Воля».

«Для розуміння, під словосполученням «високий рівень знань» маються на увазі результати ЗНО 180-200 балів. І якщо зважити на те, що у нас в області найбільша кількість малочисельних і малокомплектних шкіл, і на те, що більшість наших шкіл знаходяться в селах, то 10 місце – це значне досягнення, – сказав на брифінгу начальник управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Микола Конопацький.

«Не може не тішити і той факт, що за знаннями з фізики наші випускники посіли п’яте місце серед областей, а за знанням французької мови ми розділили перше місце з Луганською, Полтавською та Черкаською областями. Та на фоні всіх цих високих показників нас не може задовольнити рівень знань української мови. Адже саме з цього предмету Чернігівщина посіла 14 місце. І нам є над чим працювати», – додав чиновник.

На знімку Микола Конопацький

Фото zemlyaivolya.net

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *