“Мене кинули, як лоха”

Янукович поскаржився, що представники ЄС “не дотримали обіцянки” від 21 лютого 2014 року. Екс-президент України, утікач, Віктор Янукович заявив, що підписанти угоди про врегулювання політичної кризи у 2014 році обдурили його. Про це він розповів на прес-конференції в Москві, повідомляє «Фокус».

“Як кажуть просунуті українські політики, які сьогодні такими себе вважають, мене кинули, як лоха”, – сказав Янукович, відповідаючи на запитання українського журналіста Романа Цимбалюка.

Президент-утікач зазначив, що “відповідальність на них (лідерах ЄС) лежить досі” і поскаржився, що вже “багато років пише їм листи, а відповідь так і не отримав”.

Угода між Януковичем з одного боку, і лідером УДАРу  Віталієм Кличком, лідером «Свободи» Олегом Тягнибоком і лідером «Народного фронту» Арсенієм Яценюком була підписана 21 лютого з метою припинення кровопролиття на Майдані.

Підписання документу завізували міністри закордонних справ Німеччини і Польщі, та французький дипломат, котрі виступали однією зі сторін процесу перемовин. Посланець Путіна Володимир Лукін, який теж брав участь у нічних чотиристоронніх перемовах, на укладанні угоди був відсутній.

Фото: myrotvorets.center

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *