У Вінниці запрацював завод з виробництва сонячних панелей

У Вінниці ввели в експлуатацію першу чергу українського заводу з виробництва сонячних панелей KNESS PV. Про це повідомляє прес-служба міської ради Вінниці.

Площа виробничих потужностей першої черги підприємства складає 6600 кв. м. Річна потужність складає 200 МВт. Загальний розмір інвестицій становить 5 млн євро. Реалізація другої черги запланована до кінця цього року. В цілому підприємство матиме потужність 400 МВт.

На новому підприємстві на початковому етапі працюватиме 120 людей.  Новий завод виготовлятиме сонячні панелі для побутових, комерційних та промислових сонячних електростанцій. Номінальна потужність панелей від 270 до 370 Вт, що відповідає найвищим технологічним вимогам сучасних виробників обладнання для виготовлення сонячних модулів. Можливе виготовлення різних типів панелей: рамкові з плівкою backsheеt та безрамкові типу скло-скло, пише видання «Косатка. Медіа»

Сонячні панелі відповідають найсучаснішим світовим критеріям якості, що дає можливість їх реалізації як безпосередньо в Україні, так і в інших країнах Європи та світу. KNESS – це українська група компаній міжнародного рівня, яка розробляє технології та втілює проекти традиційної та відновлюваної енергетики.

Фото: kosatka.media

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *