ЦВК зареєструвала кандидата під арештом і відмовила у в’язниці та за кордоном

Центральна виборча комісія зареєструвала політтехнолога і телеведучого Володимира Петрова кандидатом у президенти. Про це він написав у Facebook.

«Володимир Петров — перший в історії України кандидат у резиденти, який веде свою виборчу кампанію, перебуваючи під домашнім арештом. Кіно і німці. Зареєстрували, хлопці», — написав він.

Володимира Петрова і блогера Олександра Барабошка підозрюють в організації секс-скандалу довкола чоловіка першого заступника голови Державного бюро розслідувань Ольги Варченко Олександра і студентки НТУУ «Київський політехнічний інститут» Наталії Бурейко.

У цій справі було розпочато розслідування. Володимира Петрова затримали 29 листопада за підозрою в організації секс-скандалу, він провів ніч у СІЗО, проте пізніше його відпустили під домашній арешт. Петров не визнав себе винним за жодним із пунктів звинувачення, і збирається оскаржити свій домашній арешт. ЗМІ назвали можливим замовником у справі політтехнолога Петрова і блогера Барабошка народного депутата Гліба Загорія.

У той же час, як повідомляє агентство УНІАН, Центрвиборчком відмовив у реєстрації депутату Верховної Ради Надії Савченко, яку висунула партія «Суспільно-політична платформа Надії Савченко».

Комісія також відмовила ще трьом особам, серед яких екс- «регіонал» Володимир Олійник, який зараз живе в Росії.

Таким чином, станом на 7 лютого відмову в реєстрації кандидатами в президенти отримали 47 осіб.

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *