Хворих на кір найбільше в Україні

У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що хворих на кір в Україні більше, ніж у всій Європі. Причиною спалаху кору в Україні є низький рівень вакцинації, вважають в організації.

Кількість хворих на кір у Європі 2018 року становила понад 82 тисячі осіб, що є найбільшим показником за десятиліття. Про це з посиланням на дані ВООЗ повідомляє “BBC News Україна”.

В організації заявили, що поширення кору є недостатньо високим для запобігання циркуляції вірусу в багатьох європейських державах.

Найбільше хворих минулого року було в Україні – 53 тисячі осіб. На другому місці рейтингу розташувалася Сербія, де кількість хворих перевищила 5 тисяч. В інших країнах Європи показник перевищив 29 тисяч сумарно.

У 2018 році в Європі від кору загинуло 72 людини, з них 16 – на території України.

У ВООЗ підкреслили, що причиною спалаху кору в Україні є низький рівень вакцинації.

23 січня в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що в Україні можуть оголосити епідемію кору. 30 січня вона повідомила, що МОЗ не буде вдаватися до такого кроку.

За даними МОЗ, за четвертий тиждень 2019 року на кір в Україні захворіло 3279 осіб, що на 6% менше, ніж за третій тиждень, інформує видання «Гордон».

Фото: pixabay.com

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *