«Кріпосна» знімалася і в Качанівці

Качанівка стала «декораціями» для історичного серіалу, показ якого починає з 25 лютого телеканал СТБ.

Прем’єра 48-серійного серіалу «Кріпосна» –  історична костюмована драма, події якої розгортатимуться у ХІХ столітті.  Декораціями до картини стали історичні будівлі та пам’ятки архітектури. Зокрема, зйомки відбувалися і на Чернігівщині, в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» — садибі в селищі Качанівка Ічнянського району.

Телеканал СТБ та Клуб сімейного дозвілля випустили книгу за мотивами серіалу «Кріпосна». Поринути в епоху 19 століття можна і на сторінках книги, яку Клуб сімейного дозвілля і телеканал СТБ випустили за мотивами однойменного серіалу.

Історія складатиметься з двох частин. Перша книга вже у продажу. У читачів є можливість зануритися в історії кохання, дуелей, благородства та підступності. Вони познайомляться із сюжетом та головною героїнею — Катериною Вербицькою.

Юна Катя красива та розумна. Волею своєю хрещеної матері її виховали як панянку благородної крові. Але для всього світу вона — кріпосна найбагатшого поміщика Петра Червінського.

Випадкова зустріч з палким та шляхетним дворянином Олексієм Косачем стала для дівчини найщасливішою подією в житті. Але чи варто Катерині мріяти про щось більше, якщо хазяйський син Григорій готовий на все, аби здобути таку красиву іграшку, а за найменший непослух норовливу дівчину можуть продати, обміняти, програти в карти або просто вбити? І чи готовий буде Олексій боротися за свою обраницю, коли дізнається, що вона — просто майно без прав на бажання, мрії та кохання?

Головні автори оригінального твору –  Валентина Шевяхова, Тала Пристаєцька, Ольга Кржечевська. Літературна обробка Ігоря Назаренка. Тож, і в книзі, і в фільмі – цікава історія.

Фото каналу СТБ

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *