«Національні дружини» будуть спостерігачами на виборах. Через суд

Чернігівський окружний адміністративний суд визнав незаконність відмови ГО «Національні дружини» мати спостерігачів на виборах Президента у Чернігові. Про це йдеться в рішенні суду, повідомляє видання «ПіК».

Окружна виборча комісія №205 відмовила представникам  «Нацдружини» через те, що в поданні на їхню реєстрацію в графі “Займана посада” стояла риска.

Суд визнав, що такі дії ОВК є порушенням виборчого права.

Ще до початку виборів ОВК №205 відзначилася іншим неоднозначним рішенням –  лише з другого разу дала дозвіл Громадянській мережі ОПОРА мати офіційних спостерігачів.

І саме в цій комісії міняли голову через те, що перша кандидатура навіть не знала про призначення і не збиралася їхати для цього із Запоріжжя.

 

«Національні дружини» будуть спостерігачами на виборах. Через суд
5 (100%) 1 vote

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)