Яким може бути «кремлівський сценарій» для президентських виборів в Україні?

Відповідь на це непросте запитання дає відомий експерт  та координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук. Свою думку він опублікував на власній сторінці у фейсбуці. Він вважає, що так просто у Москві не спустять Києву історію про недопущення в Україну проросійських журналістів.

Спровокований Москвою скандал з відмовою Києва допустити до моніторингу президентських виборів громадян РФ в ролі «спостерігачів ОБСЄ» не варто виривати з контексту загального плану Кремля. Наступний крок (і він вже здійснюється) – провокація свідомо очікуваної негативної реакції України на приїзд в нашу країну одіозних західних журналістів, які «засвітилися» в Криму і ОРДЛО, як і представників власне російських пропагандистських ЗМІ.

Все це – підготовка світової спільноти з боку російського керівництва до жорсткої позиції Москви про визнання виборів президента України «нелегітимними». Тобто не просто нібито минули з якимись порушенням демократичних норм, а саме як таких, які “не відображають волю громадян України“, пише пан Дмитро.

Дмитро Тимчук, фото з власної сторінки у соцмережах

Розробка і реалізація цього проекту вже йде повним ходом. Однією з технологій буде використання контрольованих російськими спецслужбами інтернет-майданчиків, в тому числі Telegram-каналів, для нібито «об’єктивного» і «незаангажованого» опитування виборців у день голосування.

Основною метою таких маніпуляцій буде отримання картинки про «реальну» низьку явку громадян України на вибори. Після цього варто очікувати масового вкидання інформації про нібито завищену в офіційних повідомленнях ЦВК явку виборців і «цинічне підтасовування Києвом результатів виборів».

За задумом кремлівських політтехнологів і аналітиків спецслужб РФ, реалізація даного проекту дозволить впливати на політичну ситуацію в Україні за будь-якого результату виборів. В т. ч. з метою дестабілізації ситуації – для просування на парламентських виборах в Україні «партії миру і стабільності», тобто своєї п’ятої колони“.

Коментує відомий експерт і нещодавні події в Черкасах, коли у суботу 9 березня в центрі міста представники Нацкорпусу намагалися прорватися до президента Петра Порошенка. Свою думку Тимчук висловлює не як парламентар та представник фракції “Народного фронту”, а як фактично безпартійний громадянин. Він вважає, що ті події є провокацією.

Я можу висловити свою власну позицію. Для “тиску” на правоохоронні органи щодо боротьби з корупцією сьогодні в Україні цілком достатньо резонансу в ЗМІ та суспільстві. Те, що відбулося у Черкасах – глобальна провокація, яка є абсолютно нейпринятною. Впевнений, що справа Гладковського у цьому випадку була лише ширмою“.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *