Чернігівщина у трійці регіонів, які за 2 місяці 2019-го перевіряли найактивніше

Довіряй, але перевіряй. З таким неофіційним гаслом чиновники підходять до перевірок українського бізнесу різноманітними контролюючими структурами. Бо, з одного боку варто поліпшувати прозорість і зменшувати навантаження державних структур на бізнес, а з іншого сервіс та якість продукції теж важливі.

Перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов інформує – за 2 місяці різноманітні служби вже встигли здійснити кілька тисяч перевірок. Якщо говорити у розрізі регіонів – то Чернігівщина в трійці областей, які перевіряли у цей період найбільше. Тільки планових – понад дві сотні. Найменше перевіряльників цікавила чомусь Донеччина – тільки 15 перевірок.

Борщ чи може качка по-пекінськи? Якщо ви вже визначилися, куди сходити пообідати, то ось вам портал, де можна глянути чи перевіряли ресторан, у який ви зібрались! На inspections.gov.ua вже понад 11 тисяч результатів планованих та позапланових перевірок бізнесу контролюючими органами. І це не лише ресторани, а й сотні інших напрямів – від торгового центру до заводу. P.S.: До речі, ексклюзивно для вас Офіс ефективного регулювання підготував цю карту результатів проведених планових перевірок за перші 2 місяці нового року в розрізі регіонів, – пише Нефьодов.

Для порівняння публікуємо і саму карту.

Чернігівщина у трійці регіонів, які за 2 місяці 2019-го перевіряли найактивніше
5 (100%) 1 vote[s]

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *