З боку видніше – Кличко отримав нагороду Києва за зниження бюрократії

Київ увійшов до топ-10 найуспішніших міст світу за рентабельності бюджетних інвестицій і також отримав нагороду за зниження бюрократії. Нагороду Києва в Каннах отримав мер столиці Віталій Кличко, повідомляє прес-служба міськради.

Таку оцінку свого розвитку українська столиця отримала в конкурсі FDI Location Awards, який проводить спеціалізований журнал Foreign Direct Investment (видає його Financial Times). Конкурс щорічно визначає успішні міста світу з точки зору інвестиційної привабливості та проводить церемонію нагородження кращих під час міжнародної виставки нерухомості MIPIM у Каннах.

Кличко також представив на MIPIM стенд Києва та інвестиційні проекти, в яких українська столиця пропонує приєднатися іноземному бізнесу.

“Сьогодні ми представляємо тут Україну і її столицю. Як мер Києва хочу зазначити, що наше місто сьогодні динамічно розвивається, показуючи приклад перетворень всій країні, – зазначив Кличко. – Київ – дуже привабливий і перспективний для світових інвесторів. І свідченням цього є те, що протягом кількох останніх років 60% всіх інвестицій в Україну приходять саме в Київ, що провідні рейтингові агентства підвищили позиції Києва. І залучення інвестицій сьогодні – один з наших пріоритетів. Щоб столиця розвивалася, ставала краще і комфортніше”, – підкреслив мер.

Виставка нерухомості зібрала 26 000 учасників зі 100 країн світу. Захід відвідають майже 6000 міжнародних інвесторів і майже 4000 топ-керівників найвпливовіших компаній з усіх секторів міжнародної нерухомості.

У цьому році темою виставки був розвиток сфери нерухомості в найближчі 30 років під впливом нових тенденцій в її довговічності.

MIPIM – це унікальна міжнародна платформа для ознайомлення з новими проектами з розвитку територій, урбаністичних зон та туризму, зустрічей з потенційними партнерами для залучення інвестицій.

Фото сайту КГГА

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *