Американці до нас за досвідом

У Козелецькій об’єднаній територіальній громаді зустріли делегацію зі Сполучених штатів Америки, котра приїхала познайомитися  з результатами реформи місцевого самоврядування.

Голова Козелецької селищної ради Олена Дмитренко розповіла гостям про те, як громада об’єднувалася і з якими труднощами зіштовхувалася на етапі формування.

«Якщо говорити об’єктивно, сьогодні ми набагато швидше можемо бачити проблеми мешканців громади і вирішувати їх. Але на мій погляд люди, які увійшли в ОТГ, зможуть побачити суттєві результати лише через кілька років. Все нове завжди сприймається з обережністю. Люди спочатку боялися об’єднуватися, але сьогодні села, які не увійшли у Козелецьку громаду, вже хочу приєднатися. Реформа місцевого самоврядування –  найуспішніша реформа, яка проходить в Україні», – зазначила голова Козелецької ОТГ.

Голова громади, повідомляє видання «ПіК», зазначила, що вагомий вклад на  етапі становлення ОТГ  належить консультантам ПУЛЬС, котрі допомагали з мережею бюджетних установ та фінансово-економічними питаннями. Консультант з бюджетних питань супроводжував процес тендерних процедур (у закупівлі комунальної техніки, 2 шкільних автобусів,  енергоносіїв).

Гості громади побували у дошкільному навчальному закладі № 1, в якому після створення ОТГ, у жовтні 2017 р., відкрили за рахунок власних коштів дві додаткові групи. У садочку встановлено твердопаливний котел, що дозволяє відчутно економити кошти громади.

Олена Дмитренко продемонструвала результати реконструкції вуличного освітлення та покращення благоустрою вулиць, зокрема, камер відеоспостереження, що підвищили комфортність та безпеку.

Фото  «ПіК»

Американці до нас за досвідом
5 (100%) 1 vote[s]

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)