Бібліотека на Масанах –за рахунок двох інших

Нині в обласному центрі повноцінно працює 12 філій культурно-освітніх закладів. Але деякі райони міста лишаються поза культурним впливом.

На думку начальника управління культури Чернігівської міської ради Олександра Шевчука, з одного боку, така розгалужена мережа збільшує доступність до неї жителів міста, а з іншого , на ефективності діяльності закладів негативно позначається необхідність долати значні відстані, аби дістатися закладу.

Проблемою для культурного середовища стали і умови роботи деяких підрозділів. Зокрема, уже тривалий час чернігівці нарікають на стан Будинку культури на Шерстянці, складні умови і в закладу на вулиці Тичини.

«Але в районі ЗАЗу бібліотека і культурний осередок – єдині  Втім, взимку середня температура там не перевищує 9 градусів», – зізнався чиновник.

Ще одна проблема, на думку О.Шевчука, відсутність нині і навіть у планах забудови мікрорайону Масани будь-якого подібного об’єкту. Але ж населення там постійно збільшується, проживає багато молоді.

Тому управління культури, пише сайт «0462», пропонує замість бібліотечних філій на Подусівці та  території тролейбусного управління створити відділення бібліотеки і івент-простір на Масанах.

«Щоб молодь і на Масанах могла розвиватися», – пояснює начальник управління.

І хоча такі плани більше нагадують латання Трохимової свити, позитив є – хоча б якісь думки і пропозиції з приводу культури.

Бібліотека на Масанах –за рахунок двох інших
5 (100%) 1 vote[s]

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *